Jednoduché sázení

tenis letni počítá dovolená ve výpovědní lhůtě

- Informační server pro podnikání
- Informační server pro podnikání
Aktuálně se mi jedná o nárok na dovolenou. Kolik dnů si mohu vyčerpat? Nejdříve mi personalistka s účtárnou tvrdila, že mám nárok na 4 dny dovolené (máme 25 dnů na rok) a dnes mi poslala email, že po přepočtu z důvodu mé nemocenské mám nárok...
Pěkný den,čerpání dovolené určuje zaměstnavatel po předchozí domluvě se zaměstnancem. Při ukončení prac. poměru má zaměstnavatel několik možností, jak naložit s nevyčerpanou dovolenou.
Ve smlouvě o nájmu mám podmínku, že můžu ohlásit výpověď s tříměsíční lhůtou až po uplynutí tří měsíců od začátku nájmu. Tím se efektivně prodlužuje výpovědní lhůta na sedm měsíců.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
- Informační server pro podnikání
Dovolená ve výpovědní lhůtě už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
- Informační server pro podnikání
Zaměstnavatel i zaměstnanec mohou pracovní poměr ukončit podáním výpovědi. Zaměstnanec může podat i neodůvodněnou výpověď, zaměstnavatel však nikoliv. Při podání výpovědi nekončí pracovní poměr ihned.
Váženápokud má Váš manžel stále nevyčerpanou dovolenou a jeho pracovní poměr bude končit, musí mu starý zaměstnavatel umožnit její vyčerpání, pokud mu v tom nebrání vážné provozní důvody.S pozdravem, Vaše nároky