Jednoduché sázení

statistici plzeň fotbal

Dnes zemřelo "Na koronavirus" nebo "S koronavirem v krvi ...
Současná čísla kolem "pandemie" se zdají být velmi otimistická. Můžeme se tu a tam opět nadýchnout bez roušky i bez porušení zákona. Strach se zmírňuje. Statistici už mohou počítat opravdová čísla, ne průměry z odhadů.
Znát souvislosti: Bolševický převrat (1.) - Blog
Současná čísla kolem "pandemie" se zdají být velmi otimistická. Můžeme se tu a tam opět nadýchnout bez roušky i bez porušení zákona. Strach se zmírňuje. Statistici už mohou počítat opravdová čísla, ne průměry z odhadů.
Sčítání lidu? Už zase? Za 2,5 miliardy a k ničemu? - Blog ...
Tak jsem na netu zaregistrovala,že má být sčítání lidu a Babiš chce, aby ho dělala Česká pošta. Že to za ty 2,5 miliardy zvládne a pošťáci dostanou odměnu. To je snad jediné, s čím souhlasím – totiž že si pošťáci zaslouží odměny.
Jiří Plecitý - Blog
Jiří Plecitý O euru s realizmem, ne demagogií. Hospodářskou krizi a alarmující čísla o vývoji evropských ekonomik, kterými nás zásobují statistici, vzali odpůrci projektu společné evropské měny a zapojení České republiky v něm jako vítanou příležitos
Telepatie jako komunikační jazyk přírody - Blog
Každý z vás jistě někdy zažil okamžik, kdy na někoho myslel a po chvíli s překvapením dotyčného potkal na ulici. Nebo někomu se chystal právě zavolat, poslat email či SMS a vida, dotyčný se ozývá sám. Je to jen jeden z řady případů telepatie. Jevu, k

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
statistika -
Statistici se přou, zda je dnešní mír výjimka, či „nový normál“ 28. února 2018 Poučilo se lidstvo od dob druhé světové války a dokázalo omezit výskyt válek?
EU zaměstnává 170 000 úředníků a nikoliv 25 000 - Blog ...
Už jste někdy slyšeli námitku, že je EU není byrokratická, protože zaměstnává cca 25 000 úředníků, což je počet úředníků, jenž má střední městská evropská aglomerace. Bohužel jde o velkou EU lež !! Asi je každému divné, když oficiální statistika říká
Ortodoxní muslimové jako Svědci Jehovovi - Blog
U nás prý žije 22 tisíc muslimů, při sčítání obyvatel se však k islámu hlásilo jen 3400 jedinců. Představa o nich bývá dost vzdálena realitě. Nechodí do mešity, často pijí alkohol, mají rádi psy a někteří propadli vepřové pečeni.
Tak dlouho se chodí se džbánem... až se křivka utrhne ...
Statistici během let napjatě očekávali, kdy se křivka růstu HDP a křivka spotřeby energií od sebe oddělí. Tomuto okamžiku se říká decoupling - odtržení , ztráta vazby. Došlo k němu ve vyspělých zemích kolem roku 2000.
Mýtus nízké produktivity - Blog
Před nedávnem se českými médii přehnala vlna sebemrskačských článků poukazujících na snižující se produktivitu práce v českém hospodářství. Novináři a ekonomičtí analytici se opět „předvedli“, když výsledky tohoto ukazatele dezinterpretovali v tom sm