rožnov v hokeji

Rožnov prý pohřbil hokej, Vsetín mu naopak přidá
Rozuměl bych tomu,že zastupitelstvo,starosta,nechtějí dát veřejné peníze na provoz hokejového družstva mužů v situaci,kdy není de jure oddělené jeho financování od financování mládeže.Mládež, tu hokejovou,je potřeba všemožně podporovat.Diskutovat pro
Hokejisté Rožnova prohráli s Krnovem až v prodloužení ...
Hokejisté Rožnova prohráli s Krnovem až v prodloužení. Hokejisté Rožnov utkáním s Krnovem zahájili další sezónu v krajském přeboru. Dlouho vyrovnaný zápas prohráli až v prodloužení. 25.9.2018. Facebook. ... Hokej starší žáci.
Rožnov pod Radhoštěm -
Pohřeb atletické legendy Zátopkové bude v pátek v komorním duchu aktualizováno 17. března 2020 Pohřeb olympijské vítězky v hodu oštěpem Dany Zátopkové bude v pátek 20. března od 15:30 v komorním...
Strojosvit udolal nepříjemný Rožnov - Bruntálský a ...
Na dostřel dotáhl hosty ještě v první třetině Kroupa, ve druhé třetině se Rožnovským dokonce povedlo vyrovnat a dramatický zápas plný gólů byl na světě. V 30. minutě vrátil Strojosvitu vedení Kostovský, Rožnov jen o minutu později kontroval druhou br
HC Rožnov pod Radhoštěm | - web českého hokeje
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy