Jednoduché sázení

první zprávy domácí pohárový fotbal sparta

Fotbalová Sparta: jen špatné zprávy -
Fotbalová Sparta uvadá. Až na pár nadějných záblesků vlastně celý podzim. Od čtvrteční porážky 0:1 v Leverkusenu ví, že jarní pokračování Poháru UEFA se jí netýká. Počtvrté za sebou skončila v pohárové Evropě už na podzim a zdaleka to není jediná tru
Slavia - Sparta | ONLINE fotbal | 14.4.2019 18:00 | 1 ...
Fotbal online, 1. liga, 28. kolo, 14. 4. 2019 18:00 . Slavia - Sparta 1:1. Minuta Min. Tým Hráč Akce
AC Sparta Praha - fotbal -
Sparta - Plzeň 1:2, vítězové na jaře nezaváhali, domácí snížili pozdě 27.5.2020 19:13, aktualizováno 21:59 Sparťanským fotbalistům se první zápas po obnovení sezony nepovedl.
Aktuálně -
- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa
Rebel rozhodl. Sparta udolala Liberec a bude třetí -
Fotbalisté Sparty v sobotu večer na svém hřišti udolali Liberec 1:0 a tři kola před koncem nadstavbové části si definitivně zajistili třetí příčku, která je při shodě okolností může dostat přímo do základní skupiny Evropské ligy a na Letnou by se tak

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy
iROZHLAS - zpravodajský server Českého rozhlasu přináší ověřené zprávy z Česka i ze světa od svých zpravodajů.
Fortuna liga 2. kolo: Sparta odčinila srbskou ... - Zprávy
Mladá Boleslav - Druhé kolo české nejvyšší fotbalové soutěže zahájila vysoká výhra Olomouce v Mladé Boleslavi (0:4). Stejně si vedla i Slavia proti Karviné. Hodně branek bylo k vidění i v Příbrami, kde domácí přestříleli 4:2 Bohemku, která dohrávala
Kategorie: Fortuna liga - Fotbal.guru
Sparta chce od Haška odškodné 55 milionů korun. Odškodné ve výši 55 milionů českých korun požaduje fotbalová Sparta po záložníkovi Martinu Haškovi. Čtyřiadvacetiletý hráč podal v březnu výpověď, kterou klub považuje za neoprávněnou….
Karviná - Sparta 1:4, razantní obrat po půli, trefil se i ...
První jarní výhra. Sparta se v Karviné poločas trápila, nakonec zvítězila 4:1 - Sport, 31. 5. 2020) Rozparádila se Plzeň i Slavia. ... Sparta - Plzeň 1:2, vítězové na jaře nezaváhali, domácí snížili pozdě (Fotbal 27. 5. 2020)
Sparta smetla Teplice za poločas a poskočila už na páté ...
Fotbalisté Sparty porazili v 27. kole první ligy Teplice 3:0. Pražané podruhé za sebou vyhráli a poskočili na páté místo tabulky o čtyři body za třetí Liberec. Teplice jsou dvanácté. Letenští rozhodli o vítězství už v prvním poločase, kdy se dvakrát