Jednoduché sázení

fotbal to nonsens

- Diskuse
Nějak pořád nechápu co si představit pod pojmem intelektuál. Často jsou tam zahrnováni kulisáci a nedostudovaní studenti lesnické školy, na druhé straně mezi burany patří absolventi VŠE nebo ČVUT, kteří nezastávají ten "správný" názor.
- Diskuse
Pane Macku, takhle to prostě nefunguje. I kdyby Mexiko "snížilo ceny", což je samo o sobě logický nonsens, protože to by neudělal stát Mexiko, ale podnikatelské subjkety s domicilem Mexiko, tak z těch "snížených cen" nebude mít Trump na zeď ani cent.
- Diskuse
Řekl jste: libertariánství se potácí v jakémsi zmateném morálním relativismu, z něhož se snaží najít cestu formulací tzv. "principu nenásilí" a "vlastnictví sebe samého".
Dvě poznámky, pane Turnere - Blog
Tento text reaguje na dvě tvrzení v článku Jiřího Turnera „S Izraelem na věčné časy a nikdy jinak! A kdo to tak nevnímá, je antisemita!“ (blog iDNES, 2/3/2020).
- Diskuse
Díky za článek, rozhovor s pí. Válkovou jsem četl a její postoje mě zarazily stejně jako Vás. Taky nechápu, proč by měla být ve více méně normálním státe (kterým zatím díky bohu jsme) nějak apriorně či "víc" chráněny zájmy většiny, to je přece nonsen

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Reakce načlánek - Bohemistika v Itálii a mystifikace v ...
Reakce načlánek Profesor je zatím neprofesor od Vladimíra Novotného: O bohemistice v Itálii šíří dr. Dierna lživé zprávy už dobrých dvacet let. Své kampaně staví na pomluvách tak nestydatých, že se člověk stydí za něho. Ale není správné, aby byli pře
- Diskuse
to není pouhý nonsens, to je popření zákonů moderní fyziky! Nicméně možná jde o nějaký druh mikro fúzního reaktoru, který předběhl světové velmoci a naučil se ho tak dobře regulovat, že za studené fúze vytáhne z jádra stabilně jen miliardtiny energet
- Diskuse
Psát o Gipsy Kings jako o romské muzice je fakt velkej nonsens... jejich hudební styl vychází hlavně z flamenca a dalších hispánských stylů, romské hudby je tam velmi pomálu, reálná romská muzika byla třeba paní Bílá se svou skupinou.
Nonsens, větší absurdita se ani nedala čekat, komentuje ...
Proto vysvětlení pražských úřadů (ohledně vyjádření podpory ruské opozici) je nějaký nonsens, větší absurdita se ani nedala čekat," dodala. Mluvčí upozornila, že podobné kroky, které mají ovlivnit vnitropolitické procesy v jiných státech, odporují no
- Diskuse
Považuji to za nonsens, co dím: hovadinu, z mnoha důvodů, jenže autorům takových ptákovin a jejich šiřitelům však nic nevysvětlíte, realitu neakcentují, protože žijí v jisté virtualitě, kde je vše opačně.