Jednoduché sázení

fotbal spanelsko koronaviru česko

Počet nakažených koronavirem v Česku stoupl na 293. Španělsko...

Ve snaze zabránit šíření viru se ve Španělsku uzavřou restaurace, kavárny, bary, kina a další zábavní podniky. Z obchodů budou moci zůstat otevřené jen ty, které prodávají základní potřeby.

Španělsko plánuje registr lidí, kteří odmítnou očkování proti...

Španělské úřady plánují vytvoření databáze lidí, kteří odmítli nabídku očkování proti koronaviru. Registr nebude veřejně dostupný, bude však k dispozici dalším evropským státům na úrovni mezinárodní spolupráce.

Boj s covidem ve Španělsku: virus se opět šíří mezi staršími...

„Objevují se zprávy, že už teď někteří lékaři musejí přistupovat k těžkému rozhodování, komu dát ventilátor, a komu ne,“ říká Češka žijící na severu Španělska. Co se v zemi ukazuje jako problém?

Realu Madrid budou kvůli koronaviru chybět čtyři hráči - Sport...

Fotbalisté Realu Madrid se kvůli pozitivnímu testu na koronavirus musejí v nejbližší době obejít bez kvarteta hráčů. Podle klubového webu se nakazili brankář Thibaut Courtois, záložníci Eduardo Camavinga a Federico Valverde a křídelník...

BLOG: Běloruský fotbal se koronaviru nebojí (zatím) – ČT sport...

Svět si navléká roušky, zavírá stadiony, ukončuje soutěže, ruší a překládá šampionáty, pořadatelé olympijských her v Tokiu se přesvědčují, že Hry budou, ale věří tomu málokdo, a najednou ejhle...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Fotbal hlásí první oběť koronaviru! Mladíkovi bylo pouhých 21...

Nebezpečnému koronaviru podlehl ve Španělsku fotbalový trenér Francisco García, kouč mládežnických týmů Atlético Portada Alta z Málagy. Bylo mu jen 21 let,

‚Jsme článek v řetězu nákazy.‘ Španělsko čelí šíření koronaviru...

„Nemůžeme dovolit, aby omluvy typu, že ‚děláme, co můžeme‘ nebo ‚jsme ve válečném stavu‘, zakryly nedostatky v řízní, které vidíme na regionální i celostátní úrovni,“ upozorňuje španělská lékařka.

Exploze koronaviru ve Španělsku! Může za ni i bitva v lize...

Úvodní duel osmifinále Ligy mistrů mezi Atalantou Bergamo a Valencií, který se hrál 19. února v Miláně, mohl být rozbuškou pro rychlé šíření nového typu koronaviru nejen v Itálii, ale rovněž ve Španělsku.

Česko drží nejdelší domácí neporazitelnost od začátku století...

Česká reprezentace v neděli remizovala se Španělskem 2:2 a drží se na druhém místě své skupiny v Lize národů. Bylo to už jedenácté domácí utkání v řadě, ve kterém neprohrála. To je nejdelší série od roku 2020.

Viktoriáni ruší kvůli koronaviru soustředění ve Španělsku...

Fotbalová Plzeň neodletí na soustředění do španělské Estepony, kam měla začátkem příštího týdne...