Jednoduché sázení

fotbal jet selce chorvatsko

Apartmány a ubytování Selce | Ubytování

Hledáte ubytování v lokalitě Selce? Levné apartmány v soukromí i luxusní ubytování - vybírejte z široké nabídky. Bezpečná a rychlá rezervace za tu nejlepší cenu.

Selce |

Letovisko Selce se nachází jen 3 km od přímořských lázní Crikvenica. Přestože má turistickou tradici dlouhou již 120 let, dokázalo si uchovat klidnou atmosféru a zvláštní půvab. K dobré pověsti přispívají pěkné pláže a zajímavé turistické...

Selce u Crikvenice | Chorvatsko :

Pobřežní městečko Selce a zároveň i nejjižnější část Crikvenické riviéry se nachází asi jen 3 km jižně od známého turistického střediska Crikvenica. Selce, jako letovisko dokáže svými službami uspokojit i náročnějšího návštěvníka, což...

Chorvatsko: Selce, Kvarner

Nalézá se v zátoce, která se mírně svažuje do moře, asi 3 km jihovýchodně od letoviska Cirkvenica. Je s ní spojeno promenádou, jež je ideální k procházkám, rekreační jízdě na kole či kolečkových bruslích.

Selce |

Selce je malé městečko umístěné vedle Crikvenice, je to její jižněji položený soused. Prudký rozvoj v posledních dvaceti letech v obou městech má za následek prakticky spojení těchto dvou měst do jednoho.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Pláže Selce, Chorvatsko | Novalja

Mezi nejoblíbenější pláže v Selci patří na sebe navazující písčitooblázkové pláže Rokan a Poli Mora, které byly oceněny Modrou vlajkou (symbol kvality moře, životního prostředí a dobré vybavenosti pláže).

Selce - autobusová doprava | Kvarner - Chorvatsko

Crikvenica a Selce jsou spojeny promenádou. Najdete zde středomořskou vegetaci a krásné pláže, zvlášť vhodné pro děti.

Selce Chorvatsko Chorvatsko dovolená 2022 |

Chorvatsko Selce dovolená u moře dovolená a zájezdy

Kemp Selce - Chorvatsko - Diskuzní fórum

Selca – Wikipedie

Selca (italsky Selza) je vesnice a správní středisko stejnojmenné opčiny v Chorvatsku ve Splitsko-dalmatské župě. Nachází se ve vnitrozemí ostrova Brač, asi 33 km jihovýchodně od Supetaru.