Jednoduché sázení

fotbal directo

Co je to Brejk ? Brejk je on-line fotbalový manažer. Spuštěn byl již v roce 2006, a od té doby běží nepřetržitě. Jako manažer se ujímáte vedení fotbalového klubu.
Největší CZ/SK web o Football Manageru
FMSeries je duchovním nástupcem legend, jako byly či a současně je největší českou a slovenskou stránkou o herní sérii Football Manager. Spolupracujeme s českým distributorem i samotnými vývojáři, podílíme se na lokalizaci hry.
Football Manager Real Time Editor - Příspěvky | Facebook
Football Manager Real Time Editor. 8 898 To se mi líbí · Mluví o tom (7). FMRTE is a third party editor and scouting tool for Football Manager.
Sport Nejlepší sport
2020 18:00 Karviná vs. Č. Budějovice fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 28:Karviná vs. Č. Budějovice Městský stadion Karviná MFK Karviná SK Dynamo Č.
Fotbal online, fotbalové live výsledky ...
Nápověda: Fotbalové výsledky live - livescore - na poskytují průběžné (live) fotbalové výsledky online pro více než 1000 fotbal. ligových a pohárových soutěží (např.Premier League, španělská LaLiga, česká Fortuna liga a výsledky Ligy mis

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Czech Soccer Manager | Home
Czech Soccer Manager je počítačová hra zdarma, ve které můžeš řídit vybraný fotbalový tým, starat se o nákup a prodej hráčů, stadion a samozřejmě určování taktiky a koučování zápasů samotných.CSM vychází na internetu již od roku 1999 a ve své histori
LHM Hokejový Manažer
Jedná se o hru simulující práci hokejového manažera a trenéra. K dispozici je výběr mnoha klubů z různých hokejových lig. Na začátku každé sezóny vám vedení sdělí požadavky na umístění a vy se snažíte je splnit.
IST individuální trenér - Individuální trenér
Team trenérů fotbal: Dominik Bureš - fotbalový trenér. Roman Poláček - smartgoals. Zdeněk Klusák - atletický trenér . Team trenérů florbal: Lukáš Mráz - florbalový trenér. Rudolf Turiak - brankářský trenér. Roman Poláček - smartgoals. Zdeněk Klusák -
Sokker Manager 3D: fotbalová hra - on-line fotbalový ...
Sokker Manager Bezplatný fotbalový manažer Nudí tě reálný fotbal? Myslíš, že jsi schopný vést tým lépe než ligoví manažeři? Přidej se k nám, nastav si svůj tým, střetni se s ostatními manažery a ukaž, že jsi nejlepší!
- Fotbalový manažer
MIFA - online fotbalový manažer. Fotbal, to nejsou pouze hráči a fanoušci, někdo se také musí postarat o údržbu stadionu, platy hráčů, posilování stávajícího kádru, výchovu mladých nadějí a mnoho dalších věcí.