Jednoduché sázení

fotbal cz pohár české pošty

Pohár České pošty: Los nové sezony 2012/2013 -

5.7.2012 Pohár České pošty: Los nové sezony 2012/2013 Nový ročník domácí pohárové soutěže o Pohár České pošty začne 22. července 2012 a vyvrcholí finálovým zápasem 18. května 2013.

Český fotbal - Petr Zapletal | Databáze knih

Koupit Koupit eknihu. Gambrinus liga a Pohár České pošty 2013/2014 Publikace s názvem ČESKÝ FOTBAL velmi podrobně mapuje uplynulý ročník české Gambrinus ligy a Poháru České pošty, vrací se ale i ke všem sezonám samostatné české ligy od roku 1993.

Český fotbal | – knihy po všech stránkách

Publikace s názvem ČESKÝ FOTBAL velmi podrobně mapuje uplynulý ročník české Gambrinus ligy a Poháru České pošty, vrací se ale i ke všem sezonám samostatné české ligy od roku 1993. V knize najdete všechny výsledky, tabulky, statistiky, zápasová ohlédn

Jihomoravský - Zpravodajství z jihomoravského ...

Jihomoravský - fotbal ... ČMFS, v letech 2000 až 2002 nesl název Raab Karcher Cup, v letech 2009 až 2011 Ondrášovka Cup a od 16.2.2012 Pohár České pošty. Jihomoravské kluby si za devatenáct ročníků připsaly tři finálové účasti. Drnovice pro

Fotbal– ČT sport – Česká televize

České Budějovice po čase ochutnaly vítězství, Olomouc přehrály 2:0. České Budějovice konečně zabraly a na domácí půdě porazily Olomouc 2:0. Jihočeši zvítězili v nejvyšší soutěži po čtyřech porážkách za sebou. Postarali se o to v druhém poločase Patri

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Rozlosován Pohár České pošty -

Dnes byl rozlosován Pohár České pošty a dá se říct, že ke Slavii byl los poměrně přívětivý. Sešívaní jsou nasazeni do 2. kola, kde se utkají s jedním z trojice týmů Chomutov (který je nasazený do prvního kola), Štětí, Neratovice-Biškovice.

Ml.Boleslav - Sparta 1:1, Sparta uhrála v ... -

Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali ve středečním úvodním semifinálovém zápase Poháru České pošty doma se Spartou 1:1. Pražany poslal do vedení v 52. minutě záložník Ladislav Krejčí, v 72. minutě však zařídil Středočechům vyrovnání útočník Jan Chra

Dukla - Sparta 2:1, Dukla vyzrála v Poháru České pošty na ...

Fotbalisté Dukly Praha zvítězili v úvodním čtvrtfinále Poháru České pošty nad Spartou 2:1 a před odvetou, která se hraje příští týden ve středu na Letné, tak mají k postupu blíž. Góly vstřelili Mareš a Pospěch, za Spartu, která prohrála teprve druhý

Pohár České pošty 2013/14 | CSFOTBAL

Český a československý fotbal v číslech. ... Evropské poháry. 1. liga 2019-2020. csfotbal. Domácí pohár. Přehled ročníků-Pohár České pošty 2013/14-Zápasy. Domácí pohár>Pohár České pošty 2013/14. Pohár České pošty 2013/14. Vítěz: AC Sparta Praha: Pohá

Euro 2016 |

TV kategorie. Reprezentace Reprezentace "A" ... O pohár předsedy FAČR McDonalds Cup Ondrášovka Cup 2013 O pohár starosty města Modřice ... Kustodi české reprezentace v Tours. 15.6.2016 David Lafata před zápasem s Chorvatskem. 15.6.2016 Tis