Jednoduché sázení

fk fotbal třinec – reportáž ze zápasu vítkovice třinec 1 2

Reportáž ze zápasu Vysočina Jihlava - Fotbal Třinec ...

Reportáž Vysočina Jihlava - Fotbal Třinec. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání Vysočina Jihlava - Fotbal Třinec.

FK Fotbal Třinec – Reportáž ze zápasu: Vítkovice - Třinec 2:1

Branky: 37.Švec, 83. Pavlík - 90. Kořínek. Rozhodčí: Kocourek.Žluté karty: Hromkovič, Mikulenka - Maceček, Matěj. MFK Vítkovice: Kello - Černý, Pavlík ...

Online reportáž, Vítkovice - Třinec, Tipsport extraliga ...

Kvasnica (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kovařčík a Hrehorčák Stav zápasu Vítkovice - Třinec 2:5 A hosté z brejku navyšují poté, co Michal Kovařčík dostal pas do jízdy a bekhendovým blafákem vyzrál na Dolejše.

MFK Karviná – Reportáž ze zápasu: Třinec B - Karviná B 2:2

Svěřenci Čestmíra Kročila nedokázali udržet dvougólový náskok a po dvou individuálních chybách nakonec v neděli remizovali v derby na půdě Třince 2:2. FK Fotbal Třinec B neděle 1.9.2019

Online: Třinec - Petřkovice 1:2, Přípravný zápas - sport ...

Právě čtete. Sparta se domluvila s Kangou a spol., že za ni budou hrát i v červenci; Přípravy: Plzeň dala čtyři góly Budějovicím, Zlín řádil proti Brnu

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Reportáž ze zápasu MFK Vítkovice - FK Pardubice ...

Reportáž MFK Vítkovice - FK Pardubice. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání MFK Vítkovice - FK Pardubice.

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Třinec 1:2

Do kabin sešlo za stavu 1:1. Hned po začátku druhé půle se FK Fotbal Třinec znovu ujal vedení. V 52. minutě se po chybě domácího obránce ujal míče jeden z třineckých, který jej nahrál na Matěje Schwendta, ten si nabíhal před bránu a jeho následná stř

Byli jste v Karviné? Ne? Tady je... - FK Fotbal Třinec ...

Byli jste v Karviné? Ne? Tady je reportáž z dnešního utkání. See more of FK Fotbal Třinec on Facebook

Online: Třinec - Vítkovice 1:1 ... - Fotbal

Online reportáž, Třinec - Vítkovice, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, fotbal. Fortuna národní liga Začátek utkání: 6. 4. 2019 10:15 ... FK Fotbal Třinec: 1:2: ... Bohemians - Budějovice 3:2, z jasného zápasu drama, Sivok vyloučen; Rozparádila se Plzeň i Slavia.

Reportáž ze zápasu Baník Ostrava - FK Jablonec: statistiky ...

Reportáž Baník Ostrava - FK Jablonec. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání Baník Ostrava - FK Jablonec.