Jednoduché sázení

citát hokeji praha

Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 – Wikipedie
79. mistrovství světa v ledním hokeji se konalo od 1. do 17. května 2015.Pořadatelskou zemí bylo Česko.Rozhodl o tom kongres IIHF v Kolíně nad Rýnem 21. května 2010. Turnaj se odehrával v Praze a Ostravě. MS se v Praze pořádalo už po desáté (1933, 19
- Diskuse
Musím říci, že žasnu, jaké hlouposti a dezinformace se v této věci šíří ve společnosti, tudíž i zde na blogu. Bohužel jste k nim přispěl i vy.
Koronáč to rozsekl: Zaplaťpámbu za českou korunu - Blog ...
Českým Facebookem a dalšími sociálními sítěmi i médii se zhruba od roku 2019 šíří profesionálně zpracované grafy, které mají vyvolat dojem, jaká tragédie v ČR nastala tím, že ČR nepřijala euro stejně jako Slováci.
Všechna prasata jsou si rovna, ale některá jsou si ...
Citát z bestseleru George Orwella Farma zvířat mně napadl v souvislosti s porážkou prasete v restauraci hradního kancléře Vratislava Mynáře v Osvětimanech. Byl to drzý, arogantní a cynický výsměch všem lidem.
Cesta do Prahy stála za to: Kanaďan oslavy ve vzduchu ...
Petr Vampola nebyl jen centrem první formace, ale byl i hlavním režisérem českých oslav. Před všechny v letadle předstoupil a zplna hrdla zvolal: "Já vás mám stejně všecky rád! I Pepu Jandače, co mi furt nadává," mrkl na asistenta trenéra. Celá palub

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
O opozici - Blog
Úvodník Astona nazvaný „Opět hlas opozice“ je zaměřen na to, jak současnou situaci zvládá vláda a jak na ní reaguje opozice. Je to úvaha hodná nejen přečtení, ale zejména zamyšlení nad tím, jak česká opozice (ne)funguje.
Skoro Banksy. Výstava v Mánesu obaluje několik originálů ...
Raději si kupte knihu. Je tu všechno, co je pro Banksyho typické, přesněji čím se v novém tisíciletí proslavil. Demonstrant vrhající místo zápalné lahve pugét květin, vzájemně se líbající policisté, holčička vzpínající ruce za červeným balonkem, kter
Svět, kde nikdo nepracuje, ale trhy rostou - Blog
Známý citát pana Babiše, že jsme schopný národ, jen nám vládnou nemehla, dostává dnes docela jiný obsah. Pokud vláda myslí úvahy o státní pomoci společnosti Smartwings vážně, tak než o nemehlech je lépe mluvit rovnou o darebácích.
O kompenzačním bonusu, aneb proč se nebát požádat o 500 ...
Známý citát pana Babiše, že jsme schopný národ, jen nám vládnou nemehla, dostává dnes docela jiný obsah. Pokud vláda myslí úvahy o státní pomoci společnosti Smartwings vážně, tak než o nemehlech je lépe mluvit rovnou o darebácích.
Drama na hokeji. Poúniku plynu z rolby skončilo 11 lidí v ...
Kvůli nedělnímu úniku oxidu uhelnatého na zimním stadionu v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích skončilo v nemocnicích 11 lidí. Deset lidí zdravotnická záchranná služba odvezla z Výstaviště, dalšího člověka dodatečně poté, co ji kontaktoval z