Jednoduché sázení

ceskořecko pro fotbal

České volejbalistky slaví na evropském šampionátu ve svém čtvrtém utkání ve skupině B druhou výhru i postup ze skupiny. Proti Řekyním zvládly dramatické koncovky dvou úvodních setů, třetí sadu si přivlastnily s přehledem a vyhrály 3:0 (24...
Sledujte online reportáž z fotbalového utkání evropského šampionátu mezi Řeckem a Českou republikou.
Česko - Řecko (Kvalifikace ME U19 - ženy) 1:3 |
Řecko U21 vs Česko U21 je zápas dvou protikladů. Češi vedou skupinu, Řeci jsou spíš průměrní. Navíc Češi budou mít obrovskou motivaci.
| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Zlato na světovém šampionátu hokejistů před dvěma roky nebo stříbro fotbalistů na Euru 1996. Právě tyto dva velké a nečekané úspěchy českého sportu spojuje hodně podobný příběh, ve kterém se národem pomalu zatracovaní břídilové postupně...
Parádní poločas, pak chyba a strach o výsledek. A nakonec přece jen vytoužené vítězství. Čeští fotbalisté na mistrovství Evropy zůstávají ve hře o postup do čtvrtfinále, ve svém druhém vystoupení na šampionátu porazili úporné Řeky 2:1.
Mistrovství světa ve fotbale - kde se konalo a kdo vyhrál, tabulka vítězů ... Vzorečky rovinných útvarů Krychle, kostka Kvádr Válec Kužel Koule Společnost Znamení zvěrokruhu, horoskop Vítězové Česko Slov.
Bejbla vystřídá u fotbalové šestnáctky Skála . 2.6. Bouřlivák Tomáš Řepka si prožil blikanec i ve vězení. Co ho nejvíc rozhodilo? 1.6. Rok začíná v červnu! Speciální kalendář reprezentace odpočítává čas do startu šampionátu
Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.